נשים במים

א'

מים חמים בתוך האדמה מעלים את אדיהם למעלה, בעמק הרותח. הפוג'י ניצב לו בגבי, עוד מעט אסתובב אליו ואראה אותו ללא השלג. נגמר. השמש של יפן תשקע מאחוריו שקטה, לאיטה. אבל בינתיים פני לאדים העולים ולריח הגופרית שממלא את האויר. יפן הפרועה, הלא מסודרת, ללא גנים. ככה סתם מורד הר, ואדים. וערב יורד.

אחר כך בספא של המלון, תשבנה נימפות ערומות על דרגשים לבנים קטנים, ותשפוכנה בקעריות לבנות, מים חמים על גופן, מסבנות, מנקות, מצטחצחות כאילו הן מתכוננות לפגוש את אהוביהן. העור שלהן מבריק והשיחה קולחת.

להצטרף?

 ג'ון-סאן, הראתה איפה חדר ההלבשה והסבירה מה עושים, הנה, כאן לקוחים מגבות קטנות לכיסוי גבעת האהבה, כאן מתפשטים, כאן מניחים.

הצצתי עוד פעם אחת פנימה וראיתי את הנימפות מכניסות את רגליהן שנוקו היטב זה עתה אל בריכת מי הגופרית והחלטתי לוותר. בשביל לעקוב אחרי מעשיהן אני צריכה להרגיש קצת פחות זרה, קצת יותר מעיזה. וגם, אי אפשר ולא נכון להפר את האינטימיות. השלווה.

בצד השני, הייתה הכניסה לבריכת הגברים. אפשר לשער שגם שם ישבו על דרגשים קטנים, מרקו את הגוף ושפכו מים מתוך קערות קטנות ולבנות על גופם. האם גם הם דיברו זה אל זה?

שילוט באנגלית הפיג את הקסם והסביר לאלה שאינם מכירים את כללי הטקס, שמי הבריכה צריכים להישאר נקיים, ולכן יש להתנקות היטב קודם לכן. 

הלכתי לחדרי, וישבתי על עדן החלון. ממולי ראיתי רק חושך, אבל ידעתי שהבוקר יביא נופים אחרים. והוא לא איכזב. הרים נפגשו מולי כמו שדיים של אישה, מצמיחים עצים מטופחים קרוב לחלון ויער שצבעיו משתנים מרחוק. מזרקות קטנות של מים התרכזו לתעלה אחת. הנחתי את ראשי בין ההרים ונחתי.

ב'

המים היו נעימים, נשים השתכשכו בהם והיה שם גם גבר אחד. התחלתי בתרגילים: קודם ללכת במים קדימה, ברכיים מתכופפות ככל שצריך, אחר כך לחזור אחורה ולהרים ברכיים גבוה. ללכת הצידה, ולגלוש הצידה. קודם לצד שמאל ואחר כך לצד ימין. לאחוז במקרוני, להכניס אותו תחת הברך, להרים ולהוריד.

סמדר, מורתי המוערכת איננה כאן היום ואני מתרגלת את אשר לימדה. חזרתי למים. התחילה השגרה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s


%d בלוגרים אהבו את זה: